Aktualności

Rezydencja literacka | Gra miejska „Przedwiośnie w mieście” – zapraszamy do udziału
22331
single,single-post,postid-22331,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive
 

Gra miejska „Przedwiośnie w mieście” – zapraszamy do udziału

GRA MIEJSKA

Gra miejska „Przedwiośnie w mieście” – zapraszamy do udziału

Gra miejska „Przedwiośnie w mieście” – zapraszamy do udziału

Gminna Biblioteka Publiczna w Boguchwale zaprasza do wzięcia udziału w grze miejskiej organizowanej z okazji Narodowego Czytania 2018, którego lekturą na ten rok jest „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego. Rejestracja uczestników rusza od 14.08.2018 r. i potrwa do 03.09.2018 r., formularz zgłoszeniowy oraz regulamin dostępny na www.facebook.com/bibliotekaboguchwala/ i www.boguchwala.pl a także w siedzibie biblioteki. Gra miejska odbędzie się 8.09.2018 r., start godz.14.00 z Gminnej Biblioteki Publicznej w Boguchwale. Udział w grze miejskiej jest bezpłatny, organizator zapewnia pakiety startowe dla wszystkich uczestników oraz nagrody rzeczowe dla osoby/zespołu, który zwycięży.

Gra miejska ma na celu przybliżenie uczestnikom tematyki związanej z książką „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego. Powieść jest lekturą tegorocznej odsłony Narodowego Czytania 2018, akcji organizowanej przez Parę Prezydencką. Jest to również okazja do integracji uczestników oraz zachęcenia ich do aktywnego i kulturalnego wypoczynku w otwartej przestrzeni.

Szczegółowe informacje w regulaminie oraz u Organizatora pod nr tel. 17 87 15 355.

GRA MIEJSKA

regulamin gry miejskiej

gra-miejska-karta-zgloszeniowa

Brak komentarzy

Prześlij komentarz